Obľúbená tvár televíznych obrazoviek, ktorá sa už onedlho predstaví ako moderátor veľkolepej šou Česko Slovensko hľadá Superstar, sa stala obeťou tragickej dopravnej nehody. Leoš Mareš bol totiž nachytaný českým prankerom Kazmom, ktorý sa postaral už o šoky viacerých domácich, ale aj svetových celebrít.

Je tomu jeden mesiac, čo sa český spíker, moderátor a bývalý raper stavil v rámci výzvy rádia Europa 2, že po dobu jedného mesiaca bude všade chodiť výhradne automobilom značky Trabant. „Od 1.apríla až do druhého koncertu musím jazdiť iba v trabante. Nesmiem ísť taxíkom ani žiadnym iným autom, a to ani ako spolujazdec. Mám povolený autobus, električku, vlak, záchranku, policajné auto a odťahovku až ten TRABOŠ niekde kľakne, aby som nemusel ísť z toho lesa pešo. A teraz to najlepšie. Keby som to porušil a vy to uvidíte a nafotíte, tak je toto Ferrari vaše. Mesiac je dlhá doba, takže kto vie. Najhoršie na tom je to, ako budem teraz jazdiť tie dlhé cesty na akcie,“ pochválil sa moderátor na Instagrame.

Leoš svoju výzvu poctivo plnil, v prípade problémov využíval verejnú dopravu, pravidelne fanúšikov informoval o nutnosti roztlačiť auto, s čím mu ochotne pomáhali rôzni okoloidúci, no šok nastal ku koncu výzvy. V tesnej blízkosti Leošovho bydliska sa totiž ,,stala“ tragická dopravná nehoda, pričom duchaprítomný moderátor neváhal a okamžite sa snažil obetiam nešťastia pomôcť. Na pokyn dispečerky zo záchrannej služby si Leoš sadol do havarovaného automobilu, v ktorom bol zakliesnený chrčiaci muž s kmeňom v hrudi, a snažil sa ho zacúvať o pár centimetrov, aby sa obeti uľavilo.

„Toto sa stalo dnes ráno. Celý zmysel stávky s trabantom bol „Musím jazdiť mesiac len v Trabante, a keď ma niekde uvidíte podvádzať, tak dostanem „trest“. Kazma to videl inak. Nafingoval neďaleko môjho domova tragickú dopravnú nehodu, ktorá vyzerala až neuveriteľne skutočne. Pán zakliesnený kmeňom v sedadle chrčal, jeho pani mala na telefóne záchrannú službu. Keď som sa snažil pomôcť, prosila ma, aby som skúsil autom o pár centimetrov cúvnuť a zachrániť pánovi život. Poslúchol som… Kazma to natočil a celý dnešný deň sa ma snažil prinútiť k spolupráci a spoluvytvoreniu novej epizódy jeho show. Podľa neho som stávku o Ferrari prehral. Ja si to nemyslím,“ napísal zdrvený spevák na sociálnej sieti, pričom pridal i videá, v ktorých vysvetľuje celý priebeh situácie.

Leoš a trabant

Zdroj: Instagram