Meno českého speváka a moderátora aktuálnej série SuperStar, Leoša Mareša, sa s dobročinnými či charitatívnymi akciami spája pomerne často. Tentoraz sa však rozhodol pre iný spôsob darovania radosti, ktorý ho nestál ani korunu, no pre mladých novomanželov, ktorých on sám ani nepoznal, znamenal „celý svet“.

 

Moderátor tento príbeh opísal prostredníctvom svojho instagramového profilu, kde pridal video aj s popisom na vysvetlenie celej udalosti:  „Pred nejakou dobou som dostal tento email: Dobrý deň pán Mareš, mám na Vás taký zvláštny dotaz. Predovšetkým Vám chcem pogratulovať a poďakovať za Váš koncert, bolo to viac než nadpozemské :)) Boli sme na tom prvom :)) A asi 18x som plakala, tak som bola dojatá..No a teraz k môjmu dotazu. S priateľom sa budeme brať 22.5.2018, v auguste spolu budeme 3 roky. On Vás má veľmi rád, nechcem použiť slovo zbožňuje, ale i to by sedelo. Proste Vás uznáva a rešpektuje :)) No a tak mi napadlo, či by ste sa nechceli zastaviť u nás na svadbe na kus torty? Viete, ja pre neho chcem urobiť niečo výnimočné, pretože svadba je väčšinou viac o neveste než o ženíchovi. A on je pre mňa výnimočný. A vy ste zasa výnimočný pre neho. Chcela by som mu dať nejaký darček, aby sa cítil výnimočne. Nikto snáď nepoužil toľko krát slovo výnimočný v jednom odstavci.  Ale snáď viete, čo som tým chcela povedať. Rada Vám za to dám aj nejaké peniaze. Viem, že máte veľa aktivít a nemáte moc času chodiť po svadbách. Ďakujem Vám moc a prajem pekný deň. Michaela Nováková ,“ napísal, aby všetkých svojich sledovateľov dostal do obrazu.

Vo videu nepoprel, že ho žiadosť budúcej nevesty nesmierne dojala a na záver ešte dopísal: „Takže žiadne peniaze nechcem. Mal som chvíľku času, tak som im urobil radosť. Nikto nič netušil a celé video je v IG Story. Všetko čo potrebujete je láska.“ Celý priebeh krásneho prekvapenia tak nebol emotívny iba pre šokovaných novomanželov ale všetkých zúčastnených na svadbe.

Zdroj|Foto: Instagram | Video: YouTube