Veľké nešťastie sa stalo v nedeľu uplynulý týždeň na severe Španielska. Rodina známeho boháča sa vybrala osláviť narodeniny do peknej reštaurácie, no na miesto už živí nedorazili. Rodina s deťmi totiž zahynula v plameňoch.

K veľkému leteckému nešťastiu došlo uplynulú nedeľu na severe Španielska. Rodina známeho nemeckého boháča Augusta Inselkammera sa vybrala na Malorku osláviť jeho narodeniny do peknej reštaurácie. Vrtuľník, ktorým leteli manželia spolu s ich dvomi deťmi, sa však zrazil s malým lietadlom.

Stroje zhoreli a v plameňoch spolu zahynulo sedem ľudí, medzi nimi aj Augustova rodina s 9-ročnou Sophiou a 11-ročným Maxom. Boháč podnikal v pivnom priemysle. Na obed leteli strojom typu Bell 206 a ľahké lietadlo, s ktorým sa zrazili, pilotoval Cedric Leoni, pričom v ňom boli ďalší dvaja ľudia.

Polícia zatiaľ záhadnú príčinu zrážky strojov objasňuje. Keďže bolo podľa informácii britského denníka DailyMail v ten deň pekné počasie, jasná obloha a skvelá viditeľnosť, nikto si túto tragédiu nedokáže vysvetliť. Úprimnú sústrasť pozostalým.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: dailymail.co.uk │ Foto: Twitter, YouTube/faz, Facebook/Antena 5 Radio