7. ročník markizáckej šou Let’s Dance bol plný zvučných mien, avšak kráľom a kráľovnou tanečného parketu sa mohol stať iba jeden z párov. O titul vo finále napokon zabojovali tri dvojice, pričom všetky predviedli tri fenomenálne výkony.

Začiatkom marca odštartovala na obrazovkách Markízy tanečná šou Let’s Dance, v ktorej sa divákom predstavilo celkovo jedenásť celebritných dvojíc. Kristína Svarinská, Zuzana Kubovčíková Šebová, Fero Joke, Diana Mórová, Dominika Cibulková, Ján Koleník, Attila Végh, Marek Fašiang, Adam Bardy, Aicha a Michal Kovačič prikývli na jedinečnú ponuku televízie, avšak víťazom mohol byť len jeden z nich.

Do veľkolepého finále sa napokon s profesionálnymi partnermi prebojovali traja obľúbení herci, pričom všetky dvojice predviedli fantastické vystúpenia. Na tretej priečke napokon skončili Vilém Šír a Zuzana Kubovčíková Šebová, ktorá to rozbalila ako Beyoncé, kým Ján Ďurovčík ju označil za veľký talent s najväčším progresom v šou. Druhé miesto si zo súťaže odniesli Adam Bardy s Dominikou Roškovou a porotcovia ani v ich prípade nešetrili superlatívmi.

Víťazmi šou sa napokon po diváckom hlasovaní stal favorit súťaže Ján Koleník po boku Vandy Polákovej. “Ďakujeme krásne za túto príležitosť, za tento program, že vznikol v tejto dobe,” začal svoju reč kráľ tanečného parketu, pričom svoj rešpekt a pokoru vyjadril voči tvorcom šou, blízkym i hlasujúcim divákom. “Tanec je naozaj prostriedok, ktorý ľudí spája, tak hľadajme v živote naozaj prostriedky na to, aby sme sa spájali, nie rozdeľovali, aby sme mali vo svete harmóniu, nie, aby sme boli v deštrukciách, chaose. Ďakujem,” dodal Ján Koleník so slzami v očiach.

Ďakovnú reč kráľa tanečného parketu môžete vidieť >>>TU<<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: markiza.sk | Foto: IG/jan_kolenik, letsdance.markiza