Televízia Markíza 5. marca spustí vysielanie jednej z najpopulárnejších relácií, pričom diváci sa môžu tešiť už na ôsmu sériu tanečnej šou Let’s Dance. A kým mená súťažiacich, porotcov i moderátorov sú už známe, aktuálne boli zverejnené prvé oficiálne upútavky.

Tanečná šou Let’s Dance má medzi slovenskými divákmi aj s odstupom času mimoriadny úspech. Kým v uplynulej sezóne hviezdili na parkete Adam Bardy, budúca dvojnásobná mamička Dominika Cibulková, herečka Zuzana Kubovčíková Šebová či Ján Koleník, aktuálne sa v relácii predvedú nové tváre.

Ako je už z nablýskanej upútavky zrejmé, minuloročný víťaz sa veľkolepej trofeje síce nemieni vzdať, no tento raz sa posadí priamo do poroty. Hodnotiť súťažiacich tak bude po boku Adely Vinczeovej, Tatiany Drexler a Jána Ďurovčíka.

Z vtipného videa je zrejmé, že športovec Boris Valábik mieni byť novým idolom žien, kým zahanbiť sa nenechal ani Mario Cimarro, ktorý mieni Slovákom ukázať skrytú vášeň. Dokrútka už teraz sľubuje fantastickú šou, ktorá bude plná celebritných súťažiacich so zmyslom pre humor. Máte už svojho favorita na víťaza?

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/tvmarkizaofficial, letsdance.markiza, YouTube