Život slávnych hudobníkov, predovšetkým rockových muzikantov, je často spájaný s bujarými chvíľami, ktoré sú plné alkoholu, drog a striedania partnerov. O to viac je obdivuhodné, keď umelci žijú v dlhoročných a stabilných vzťahoch. Jeden z nich sa však rozhodol ukončiť manželstvo po 25 rokoch!

Spevák a gitarista James Hetfield mal začiatkom tohto roka požiadať o rozvod, pričom sa mu túto informáciu podarilo tajiť takmer päť mesiacov. Spoločne s manželkou Francescou majú 24-ročnú dcéru Cali, 22-ročného Castora a Marcellu, ktorá tento rok oslávila 20. narodeniny.

Líder slávnej kapely Metallica sa zoznámil so svojou polovičkou vďaka kostýmom, ktoré im navrhovala na koncertné turné. V minulosti mu bola veľkou oporou, keď bojoval s ovládaním hnevu a závislosťou od alkoholu. Donútila ho nastúpiť na liečenie a od roku 2002 známy gitarista abstinoval.

V septembri minulého roka však musela skupina zrušiť niekoľko koncertov, keďže 59-ročný muzikant znova podľahol závislosti. Rozhodol sa opäť čeliť svojím démonom a skončil na odvykačke. Nie je známe, či jeho problémy s alkoholom boli dôvodom na rozvod s manželkou, s ktorou strávil 25 rokov života.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dailymail.co.uk  |  Foto: Twitter, Pixabay