Na začiatku mája sa na verejnosť prevalila informácia, že herečka Petra Vajdová (33) podstupuje protialkoholickú liečbu v zahraničí. Rozhodla sa opäť dostať svoj život pod kontrolu, no jej priatelia o ňu majú strach.

Posledný rok sprevádzal Petru škandál za škandálom. Aj napriek citlivej povahe sa snažila vždy pôsobiť profesionálne a nedať na sebe poznať stres, strach či smútok. Na pleciach však zrejme mala omnoho viac ako mohla uniesť. Prepadla totiž alkoholu, pričom momentálne strávi tri mesiace v zahraničí s cieľom dať sa zdravotne opäť do poriadku.

Bude to dlhý a ťažký boj, pri ktorom by mala mať pri sebe nielen rodinu, ale aj priateľov. Jednou z nich je i herečka Elena Podzámska, ktorá aj napriek snahe nemá o svojej dobrej kamarátke žiadne informácie. ,,Petina rodina dala na ňu celkové embargo. Nechcú prezradiť, ako sa má, ako sa cíti a vlastne až do septembra viem, že Peťka nebude nikde pracovať a ani nič robiť. Neviem vôbec, čo sa s ňou deje a ani to, kde momentálne je,“ priznala pre plusku.sk.

Zdroj: pluska.sk | Foto: Facebook