Veľká tragédia sa odohrala v nedeľu na hraniciach Švajčiarska a Talianska. V súkromnom lietadle letel známy britský skladateľ s celou rodinou, keď sa stroj nečakane zrútil a začal horieť. O život prišla aj jeho manželka a 7-mesačná dcérka.

K veľkej tragédii došlo v nedeľu na hraniciach medzi Švajčiarskom a Talianskom. Známy britský hudobný skladateľ Jonathan Goldstein odletel zo západu Švajčiarska, aby sa spolu s rodinou presunul do Talianska. Nad Alpami sa však jeho lietadlo 90 minút po štarte zrútilo a zhorelo.

Strašný pád stroja neprežil Goldstein ani jeho milovaná manželka a, bohužiaľ, ani ich 7-mesačná dcérka Saskia. Jonathan viedol spoločnosť Goldstein Music Group a produkoval hudbu pre divadlo, televízne projekty, HBO či Royal Shakespeare Company. Jeho manželka Hannah bola saxofonistkou a vystupovala v Royal Albert Hall, Royal Festival Hall a bola pravidelnou hosťkou v BBC.

Z nečakanej smrti krásnej rodinky úspešných hudobníkov je zdrvený aj ich hovorca, ktorý podľa denníka Independent uviedol smutné slová: „Sme všetci zničení zo smrti Jonathana, Hannah a Saskie. Tak veľmi sme ich milovali. Boli tak šťastní a budú nám neskutočne chýbať. Prosíme o rešpekt a súkromie v tomto ťažkom čase.“ Česť ich pamiatke.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: independent.co.uk │ Foto: Twitter, Facebook/Jonathan Goldstein