Viktor Vincze je nielen moderátorom Televíznych novín, ale predovšetkým manželom úspešnej blondínky Adely. Jeho vzhľad však zaujal aj inú ženu, novú hviezdu televízie Markíza. Tá svoje sympatie vôbec neskrýva, a dokonca ich priznala aj pred samotnou moderátorkou.

Už niekoľkokrát sa potvrdilo, že Vinczeovci sú fanúšikmi dobrej zábavy, ktorú si radi spravia aj na svoj vlastný účet. S radosťou tak spolupracujú s komikom Františkom Košarišťanom, známym pod prezývkou Fero_Joke. V minulosti si v jednom z jeho videí zahral iba Viktor, pričom mu dával pred kamerami najavo svoju náklonnosť, samozrejme, v postave upratovačky Maji.

Zdá sa však, že Adela nabrala v hereckej úlohe omnoho viac sebavedomia, keďže spoločne s manželom účinkujú v predstavení ,,Odchody vlakov“. Najnovšie sa tak zapojila aj do pokračovania milostného trojuholníka, pričom sa celý koncept nesie v duchu telenovely. Scenár tak opisuje príbeh dvoch žien bojujúcich o srdce jedného muža, kde okrem dramatických pohľadov lietali aj facky. Vtipné video, ktoré jednoducho musíte vidieť!

Telenovela s Adelou Vinczeovou

Zdroj: YouTube/Televízia Markíza, Instagram/tvmarkizaofficial