Z nahrávky na chate vyplýva okrem slov o Lučanskom či sľuboch Fica vo veci naštvaného Kočnera a mladého Kaliňáka aj ďalšia zarážajúca informácia. Advokáti sa vyjadrovali o súčasnom špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi mimoriadne agresívne a padli aj slová o „zrazení na priechode“.

Na chate sa počas súdom schváleného nasadenia informačno-technologických prostriedkov odhalili aj závažné informácie. Advokáti Pavol Gašpar (syn obvineného Tibora Gašpara) a advokát Marek Para sa rozprávali podľa DenníkaN aj o súčasnom špeciálnom prokurátorovi Danielovi Lipšicovi.

Pred Miroslavom Bödörom hovorili o jeho fyzickej likvidácií. „Keď ich odsúdia, tak ja od…em Lipšica. To ti garantujem, mu od…em hlavu,” rozpráva Gašpar. „Veď neodsúdia. Očistec je úplne roz…aná kauza, tá na súd ani nejde, hej? A Dobytkár, uvidíš, ešte aby to Najvyšší súd nezvrátil tak, že neprijmú tú obžalobu,“ upokojuje ho Para.

Napokon sa však na adresu Lipšica vyjadrí aj Para: „Jedine, že ho zrazíme na priechode aj bez ponožiek.“ Počas debát označí aj Fico Lipšica za „smrteľného nepriateľa“. Samotný Lipšic prirovnal komunikáciu advokátov ku Kočnerovi: „Uvedená komunikácia je veľmi podobná komunikácii odsúdeného Mariana Kočnera k mojej osobe v Threeme. Keďže však ide o vec, v ktorej prebieha trestné konanie pod dozorom prokurátora ÚŠP, tak sa bližšie k danej veci vyjadrovať nebudem,“ odpísal.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: dennikn.sk │ Foto: YT/REFRESHER SK, DennikN