Televízna šou Petra Marcina sa na RTVS teší priaznivej diváckej odozve, pričom sa u neho pravidelne objavujú zaujímavé osobnosti nielen zo sveta šoubiznisu. Herec a komik v uplynulej epizóde hostil okrem moderátorky a herečky Michaely Majerníkovej či protokolistu a dabingového herca Frenciena Bauera aj speváčku Linu Mayer.

36-ročná speváčka, ktorá má na konte viacero rádiových hitov v angličtine a momentálne vydala svoj prvý slovenský singel Stratená, pôsobila pred kamerami doslova ohurujúco. Sympatická rodáčka z Košíc odštartovala svoju kariéru ešte v šou Česko Slovensko hľadá Superstar, kde vypadla tesne pred bránami finále, avšak neskôr pôsobila aj ako tanečnica a choreografka v českej relácii Stardance.

Napokon sa ale predsa vrátila k spevu, pričom ten predviedla aj u Petra Marcina v Neskoro večer. Éterická kráska zaspievala notoricky známu skladbu Čo o mne vieš od Dary Rolins, ktorú však jemne pretextovala. Lina Mayer ju totiž ako správna východniarka zaspievala v typickom nárečí, z čoho vznikli slovné spojenia ako: „Co o mne znáš?!“ či „Bavim še rada jak dzecko.“

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: RTVS, YouTube, IG/dararolins_vermi