Sympatická speváčka Lina Mayer má od tuctovej hviezdičky s jedným hitom na míle ďaleko. 34-ročná Košičanka je na slovenskej hudobnej scéne už nejaký ten piatok a potom, čo od čias prvej Superstar dozrela ako víno, vydáva začiatkom apríla svoj debutový album. 

Princezná slovenskej popmusic, ktorá má na svojom konte množstvo rádiových hitov, vydáva 4. apríla svoj debutový album Lina Mayer. Kým si fanúšikovia budú môcť vypočuť chytľavé hity speváčky, oku zaiste ulahodí vizuál bookletu, o ktorý sa postaral fashion fotograf Lukáš Kimlička. Jedného z najžiadanejších profesionálov oslovila práve Lina, ktorá jeho tvorbu sleduje, a taktiež jej je blízka. Ako však priznala, pre Lukášovu pracovnú vyťaženosť ani vo sne neverila, že by prikývol na spoluprácu, čo sa však napokon podarilo. „Som nadšená. Je to iné, je to snové, je to ženské… Páčia sa mi tie farby!“ hovorí nadšená Karolína.

Autorka hitov “Personal Sky” či “Nothing” je krásnou ženou, a preto bola jej spolupráca s Lukášom Kimličkom doslova ideálna. „S Linou sa mi fotilo úplne úžasne. Mal som pocit, že mám pred objektívom profi modelku, keďže Lina je naozaj krásna žena a ešte aj veľmi fotogenická. Myslím si, že výsledok dopadol výborne a Lina svojím zovňajškom strčí do vrecka aj zahraničné speváčky,“ uviedol Lukáš, ktorý sa so speváčkou stretol prvýkrát osobne práve na fotení. Ohľadom vizuálu albumu mala približné predstavy, ktoré do skutočnej podoby pretavil práve ostrieľaný profesionál Kimlička.

„Priznám sa, že zo začiatku som bola trošku nervózna, predsa nefotíte s takým profíkom každý deň… Ale veľmi rýchlo ma to prešlo, žiadny stres nehrozil, pretože to bolo veľmi pohodové fotenie,“ priznala Lina. Album, pod ktorý sa po zvukovej stránke podpísal speváčkin dvorný producent Randy Gnepa, vyjde 4. apríla 2019, pričom si ho môžete zakúpiť v predpredaji s vlastnoručným speváčkiným podpisom.

Lina Mayer- Personal Sky

Video: YouTube | Foto: Instagram/LinaMayerOfficial