Je to už neuveriteľných 10 rokov, čo sa speváčka Karolína Majerníková pokúšala presadiť v šou Česko Slovensko hľadá Superstar. Napriek tomu, že sa kráska do finále napokon neprebojovala, o pár rokov neskôr sa na svetlo sveta dostala hviezda so svetovou produkciou, Lina Mayer. 

Krásna Lina Mayer, ktorá excelovala v šou Tvoja tvár znie povedome, má na konte také hity, ako ,,Nothing”, ,,Personal Sky” či autorskú skladbu ,,Don’t Leave Me Now”. Tentokrát sa 34-ročná Košičanka opäť hlási o slovo už onedlho svetu predstaví svoj prvý oficiálny album. Ako Lina prezrádza, na svetlo sveta by sa mal dostať v marci tohto roka a jeho výroba sa aktuálne nachádza vo finálnej fáze.

Ako jedinečnú ochutnávku ponúka jedna z najvýraznejších tvárí slovenskej hudobnej scény fanúšikom zimný singel s pekelným nádychom leta. “Ja som dosť hĺbavý a premýšľavý človek, ale táto skladba je o niečom inom. Je o ľahkosti bytia, keď nič neriešite, iba sa necháte unášať, lebo je vám dobre. A tak mi spontánne napadol aj príbeh, ktorý som vložila do textu, príbeh ktorý si minimálne každý mladý človek už raz zažil. Groove na začiatku skladby vo mne skrsol vetu „walking out from home”…  hneď som mala víziu, ako kráčam mestom, na miesto, kde je hudba, zábava, priatelia, a potom to už išlo. Keď bola hotová hudba refrénu, bolo jasné, že to bude o dobrom pocite, keď vám je s niekým tak dobre, že zabúdate na čas, iba tancujete, smejete sa a bavíte,” rozpráva Lina príbeh skladby So high.

Video: YouTube