Siedma séria zábavnej šou Tvoja tvár znie povedome sa teší veľkej obľube. Jednou z účinkujúcich je aj herečka Lívia Bielovič, ktorá sa každý týždeň snaží čo najlepšie stvárniť slávnu hviezdu. O to viac ju mrzí, ak za jej výkon nedostane uznanie, aké si predstavovala.

Herečka, ktorú môžu diváci poznať zo seriálu Druhá šanca, sa rozhodla prijať ponuku na účasť v siedmej sérii šou Tvoja tvár znie povedome. Na pódiu predvádza úžasné výkony, pričom v poslednom kole si vylosovala legendárnu hviezdu Michaela Jacksona a jeho hit “Bad“.

Lívia v rozhovore s Martinom Nikodýmom prezradila, že na nacvičovanie spevu i choreografie mala iba päť dní, keďže celé dva dni sa musela venovať natáčaniu markizáckeho seriálu. ,,Prosím vás, odpustite mi všetci tí moji hejteri, ktorí ma začnú hejtovať hneď po vystúpení. Ja tam vypustím všetko zo seba, naozaj som preto urobila maximum,“ povedala divákom pred jej výstupom.

Bielovič napokon podala fenomenálny výkon a každý z porotcov ju vychválil za všetko, čo sa naučila iba za pár dní. O to viac ju prekvapilo konečné hodnotenie. Spevák Kuly jej dal 3 body, Attila Végh jej daroval iba jeden bod a Zuzana Kubovčíková Šebová jej udelila dva body. Iba Čekovský ocenil jej vystúpenie a dal jej sedem bodov. Pôvabná blondínka tak skončila na chvoste rebríčka.

Matka 14-ročnej Rebeky dúfala, že tentokrát konečne vyhrá celé kolo, no nestalo sa tak. ,,Liv čakala, že vyhrá už dávnejšie, ale stále nič. A toto mal byť jej moment, ale neprišlo to. Hneď po natáčaní odchádzala z Incheby rozladená a uplakaná. Už počas bodovania na nej bolo vidieť, že potláča slzy a hnev,“ uviedol zdroj zo zákulisia pre plusku.sk.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: FB/Tvoja tvár znie povedome, TV Markíza