Lívia Chvostíková sa počas Farmy X pochválil tým, že na svojom tele tvrdo maká a je pravidelným návštevníkom posilňovne. O to viac ju zrejme zamrzeli slová známeho denníka, ktorý jej adresoval tvrdú kritiku. Toto je nečakaná reakcia farmárky!

Lívia patrila na Farme k najkrajším súťažiacim a ostatným farmárom na statku prezradila, že sa o svoje telo príkladne stará a pravidelne navštevuje posilňovňu. Dôkazom bola aj jej vyšportovaná postava v plavkách a pevné stehná v kraťasoch. Zrejme aj toto sa zapáčilo fešákovi Michalovi Gajdošechovi, s ktorým istý čas tvorili pár.

Lívia sa ani po Farme nevzdáva starostlivosti o zovňajšok a nedávno podstúpila druhý zákrok na tvári, s ktorým sa pochválila aj na sociálnej sieti. O to viac ju zrejme zamrzelo, keď sa o sebe v známom denníku dočítala, že prišla na finále Farmy pribratá.

Exfarmárka sa ale rozhodla na túto tvrdú kritiku okamžite zareagovať a na Instagarame zverejnila trefný príspevok: „Nie všetko je o chudých nohách a dokonalej postave. Nikdy som chudé nohy nemala a asi zrejme ani nikdy nebudem. Takže naša “módna polícia” by mala viac riešiť aj svoje nedokonalosti. Som spokojná sama so sebou a hlavne som šťastná osoba, pretože mám okolo seba ľudí, ktorí má podporujú a stoja pri mne. Nech akokoľvek pracujete na svojom vzhľade, vždy sa nájde niekto, komu sa nebude niečo na vašom vzhľade páčiť. Základným pravidlom je nestarať sa o nich. Život je príliš krátky. Dôležité je, aby ste vy sami boli spokojní so sebou. A vtedy budete aj šťastní. Všetci sme krásni,“ zakončuje odkaz svojim fanúšikom, ktorým dala najavo, že takáto kritika ide mimo nej.

Líviu označil denník za pribratú
Na fotkách ale vidieť vyšportované stehná

Zdroj |  Foto: Instagram, TV Markíza