Lívia Chvostíková sa po odchode z Farmy rozhodla vylepšiť svoj zovňajšok a po prvej výraznej úprave prichádza na rad ešte väčšia. Takto vyzerá exfarmárka najnovšie!

Lívia Chvostíková po vypadnutí z Farmy prekvapuje jednou zmenou za druhou. Krátko po odchode zo statku totiž vymenila svoju lásku Michala Gajdošecha za nového frajera, s ktorým sa pochválila aj na sociálnej sieti. S Michalom pritom len pred pár dňami zverejnili dojemné vzájomné vyznania o tom, ako sa na Farme zblížili.

To ale nie je jediná veľká zmena v živote exfarmárky. Kráska sa totiž vrhla na vylepšovanie svojho zovňajšku, a hoci len nedávno prekvapila jednou zmenou na tvári, tentokrát sa ukázala s ešte výraznejším a viditeľnejším rozdielom. Reč je o jej perách, ktoré začali pôsobiť akosi plnšie.

Špekulácie ale ukončila samotná farmárka, ktorá sa na Instagrame fanúšikom rovno priznala k tomu, že si ich nechala zväčšiť: „Áno, bola som si dať zväčšiť pery, to ste si už mohli všimnúť. Robili mi to v Žiline. Je to krásne, prirodzené a vôbec to neľutujem,“ znejú slová plavovlásky. Čo hovoríte na jej novú vylepšenú tvár?

Lívia pred zákrokom

Lívia po zákroku

Zdroj | Foto: Instagram