Lola, dcéra speváčky Dary Rolins, sa stále viac a viac začína podobať na veľkú slečnu. Na internete sa opäť strhla vášnivá debata medzi fanúšikmi. Za všetkým nie je nik iný ako jej mama a…

Dare Rolins rastie doma do krásy dcéra Lola, z ktorej už začína byť poriadne veľká slečna. Snímky s dievčatkom, ktoré speváčka pridáva, ale neraz vyvolajú vášnivé debaty fanúšikov, ktorí riešia jej dochádzku do školy počas dovolenky či vyrysované brucho s tehličkami.

Najnovšie sa rozbehla diskusia o tom, na koho sa vlastne krásna slečna podobá viac. Speváčka totiž zverejnila jej záber, ku ktorého pridala komentár „…a áno, občas je to celý Matej, občas celá ja. Podľa toho, jak sa zobudí.“ Fanúšikovia sa začali okamžite ozývať a kým jedni v Lole vidia dokonalý obraz Dary, iným sa zdá, že má skôr črty hudobníka Mateja Homolu.

Pravdou však ostáva, že Lola je naozaj dokonalým mixom obidvoch rodičov a na niektorých záberoch pripomína práve Daru v detskom veku. Na ďalších fotkách sa zas usmieva a každému je jasné, že je aj po tatovi. Na koho z rodičov sa Lola viac podobá vám?

Zdroj │ Foto: Instagram