Televízia Markíza už o pár dní odštartuje na svojich obrazovkách množstvo veľkolepých projektov, pričom okrem novej série Farmy či šou Tvoja tvár znie povedome sa diváci môžu tešiť aj na úspešnú zoznamku Love Island.

Kým všetky páry z posledného ročníka relácie Láska na prvý pohľad zažili po vypnutí kamier fiasko, dve najúspešnejšie dvojice z Love Islandu stále žijú bok po boku, pričom víťazi si kúpili spoločný byt a nedávno sa dokonca zasnúbili. Čaká podobný scenár aj nových súťažiacich druhej série šou? Tá sa na obrazovky dostane už 19. septembra, a kým tváre účastníkov relácie ešte odhalené neboli, Markíza priblížila aspoň meno moderátorky.

V prvej sérii sa divákom z obrazoviek prihovárala krásna Nikol Moravcová, avšak v pokračovaní ju vystrieda pôvabná Zorka Hejdová. Slovenskí diváci si ju môžu pamatäť zo šou Česko Slovensko hľadá Superstar, ktorú v roku 2013 moderovala po boku Romana Juraška. Mamička 15-mesačného synčeka Nicolasa pre Markízu priznala, že vo vzťahu je kreatívnejším romantikom jej manžel Miroslav, pričom o ruku ju požiadal priamo v televíznom vysielaní.

„Láska je alfou a omegou všetkého. Zdravie je nejdôležitejšie, ale láska bude, myslím si, v podobnej rovine. Nech už vás v živote stretne čokoľvek, keď máte niekoho milujúceho vedľa seba, tak všetko spoločne prekonáte,“ prezradila blondínka, pre ktorú je v partnerstve základom komunikácia, dôvera a humor.

Zorka sa netají tým, že bola pravidelnou diváčkou prvej série reality šou a moderovať ju bude pre sympatickú Češku veľkou výzvou. „Míra ma podporuje vo všetkom, čo robím, a povedal mi, že by som do toho určite mala ísť a že to zvládneme! Navyše sme si vždy chceli skúsiť, aké je to bývať pri mori,“ priblížila s vďačnosťou, že má vedľa seba partnera, ktorý jej je oporou.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Markiza | Foto: IG/zorkahejdova, kocourova