Je tomu len zopár hodín, čo sa potvrdil snáď najkontroverznejší vzťah československého šoubiznisu, Katarína Knechtová & Petr Borkovec. Nie je žiadnym tajomstvom, že v talentových súťažiach vzniklo už množstvo partnerstiev, avšak táto dvojica šokuje verejnosť predsa len o čosi viac.

Keď sa Petr Borkovec (18) objavil pred porotou šou Česko Slovensko hľadá Superstar, pod svoje ochranné krídla si ho okamžite vzala Katarína Knechtová (37). Ako je však dnes už známe, dvojica to spolu ťahala aj mimo televíznych kamier a partnermi mali byť približne 5 mesiacov.

Aj keď doposiaľ obaja zaryto mlčali, po rozchode sa pre český portál extra.cz vyjadril práve čerstvý dospelák Petr, ktorý bez okolkov priznal: Chodili sme spolu 5 mesiacov. Pred pár dňami sme sa rozišli. Nie som naivný, bolo mi jasné, že to nebude na celý život,” prezradil.

Dnes už bývalí partneri sa spoločne na verejnosti neukazovali, zamilované odkazy plné náklonnosti si zanechávali výhradne na sociálnych sieťach. Potom, ako si povedali “zbohom”, stále nie je definitívne, že sa k sebe nevrátia späť. Ako sa totiž zdá, 37-ročná speváčka má na mladého zajačika mimoriadnu slabosť. “Katarína mi povedala, že keď spolu máme byť, tak budeme,” prezradil Peter, akou vetou sa s ním mala rozísť. Trochu ako na strednej škole, či? 🙂

Zdroj: Extra.cz | Foto: Instagram