Poslanec Ľuboš Blaha nie je dlhodobo vítaný v politických reláciách, keďže sa televízie i moderátori obávajú jeho vyjadrení. To však neznamená, že ich detailne nesleduje, pričom mu neušla ani časť rozhovoru v relácii Na telo, kde ho obhajoval samotný šéf smerákov Robert Fico.

V najnovšej epizóde markizáckej relácie Na telo sa stretli Robert Fico a Peter Pčolinský. Počas debaty o zdravotníctve a štátnom rozpočte sa hostia venovali aj iným témam. Jednou z nich bola smrť generála Milana Lučanského, pričom prokurátura nedávno vyvrátila akékoľvek cudzie zavinenie. Moderátor tak vyzval predsedu strany Smer-SD, či sa nechce ospravedlniť za vyjadrenia jeho kolegov, ktorí kategoricky odmietali, že by si bývalý policajný prezident siahol na život dobrovoľne.

Jedným z nich je aj Ľuboš Blaha, ktorý verejne hovorí o tom, že Lučanského zabili a údajne má mať aj dôkazy. Zrejme nebolo žiadnou náhodou, keď sa podpredseda opozičnej strany rozhodol verejne kritizovať Michala Kovačiča. Podľa jeho slov dostal anonym od neznámeho človeka, pričom ho odkázal na jeho diplomovú prácu, podľa ktorej vraj nikdy nemal dostať vysokoškolský titul. Táto správa mala u Blahu vyvolať zvedavosť a jeho prácu si predsa len našiel.

Vysokoškolský pedagóg vyčítal moderátorovi, že vo svojej diplomovej práci čerpal iba z troch knižných zdrojov. ,,Normálni študenti pri písaní svojich diplomoviek študujú desiatky kníh a musia používať štandardnú vedeckú metodológiu. Kovačič použil dve brožúrky od politikov Chrena, Švejnu a Oravca z SaS a napísal neoliberálny paškvil na úrovni Kaníkovho letáku. To aj Matovič si dal na svojom plagiáte viac záležať ako Kovačič na svojej diplomovke. Sami sa presvedčte… Pán Kovačič, ospravedlňte sa a odíďte z verejného života. Nejde o nič osobné. Toto je jednoducho strašná hanba,“ kritizuje markizáka, ktorý získal titul na Univerzite Komenského v odbore právo.

Celé vyjadrenie Ľuboša Blahu

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Video: FB/Slobodný vysielač | Foto: FB/Na Telo s Michalom Kovačičom, Slobodný vysielač