Kulinárska šou Bez servítky každý týždeň predstavuje päticu nových súťažiacich, ktorí bojujú o lákavú finančnú výhru vo výške 1000 eur. Tentokrát však bola zostava účinkujúcich poriadne v šoku z jedného zo súperov. Prvýkrát v histórií tak musela rázne zasiahnuť produkcia relácie.

Súčasná zostava súťažiacich pôsobila na začiatku týždňa pokojne, no ani jeden z nich sa netajil tým, že by rád vyhral finančnú výhru. Všetko sa zmenilo už utorok, keď Ľuboš ukázal svoju temnú stránku. Veľmi ho urazilo, keď všetci súťažiaci prišli v čiernom, pričom ich privítal nečakaným prípitkom. Išlo totiž o uhorkovú šťavu.

Pri stole sa mu dokonca podarilo rozplakať hostiteľku Barboru, keď ju označil za hlúpu blondínu. Tá si pre hostí vymyslela zaujímavý program v podobe výroby masla. Viktor zo žartu potrel Ľubošovi tvár s maslom. Veľmi ho nahnevalo, že mu zašpinil košeľu. ,,Tá košeľa vás vyjde draho, všetkých… buď rád, že to bola smotana, do pi*i! Buď rád, že to bola smotana, ti hovorím! Vás pozabíjam všetkých!“ kričal na súperov.

Následne ich upozornil, že pri zajtrajšom dni bude určite letieť stôl von oknom. ,,…cez okno ti pôjde stôl! To ti garantujem! Si ma znemožnil, zneuctili ste ma, všetci,“ zjapal pred kamerou. Vyhrážky súťažiaceho boli natoľko vážne, že sa rozhodla zasiahnuť samotná produkcia. Pre Ľuboša si pripravili tajomnú obálku, pričom po jej prečítaní nasledoval ďalší krik a urážky.

Agresor nechcel prezradiť obsah listu, no auto televízie ho odviezlo domov. Viktor napokon pri stole prečítal, čo tak muža nahnevalo. ,,Drahý Ľuboš, svojím správaním si porušil štatút a pravidlá relácie Bez Servítky. Vyhrážanie sa fyzickou likvidáciou a zastrašovanie ďalších účinkujúcich tolerovať nebudeme za žiadnych okolností. Na základe týchto skutočností v relácii Bez Servítky končíš s okamžitou platnosťou! Všetky tvoje body, ktoré si udelil počas hodnotení budú anulované. Naše služobné auto ťa teraz dopraví domov. Producenti relácie Bez Servítky,” písalo sa v liste.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: TV JOJ  |  Foto: FB/Bez servítky-TV JOJ