Lučanský sa vo väzbe pokúsil o samovraždu: Správu potvrdil hovorca!

Dátum:

Na bývalého policajného prezidenta Milana Lučanského sa to valí z každej strany! Obvinený si vo väzobnej cele údajne siahol na život už pred pár týždňami, avšak po negovaní medializovanej informácie vyviazol bez závažnej ujmy. Pred okamihom však malo dôjsť k jeho pokusu o samovraždu opäť!

Milan Lučanský, obvinený ex-policajný prezident, sa s väzeňskou celou evidentne nestotožňuje a na život za mrežami si neprivyká. Podľa informácii portálu Topky sa mal práve dnes pokúsiť o samovraždu obesením, pričom Denník N disponuje informáciou, že tak mal urobiť na teplákovej bunde. Správu o samovražde potvrdzuje aj hovorca ministerstva spravodlivosti Peter Bubla.

„Musíme oznámiť veľmi nepríjemnú správu, že dnes podvečer prišlo v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody v Prešove k mimoriadnej udalosti, pri ktorej sa väzobne stíhaný M. Lučanský pokúsil o samovraždu. Stalo sa tak napriek tomu, že bol pravidelne monitorovaný a bolo mu poskytované aj psychologické poradenstvo. Jeho stav je kritický. Všetky bližšie informácie vám poskytneme na brífingu zajtra (streda, 30.12.2020) o 9,00 hod. na Ministerstve spravodlivosti SR, Račianska 71, Bratislava,“ uviedol Bubla pre Topky.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Topky.sk, Denník N | Foto: FB/Milan Lučanský

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Minister školstva oznámil žiakom novinku: Tieto prázdniny sa RUŠIA!

Ministerstvo školstva pred pár týždňami prišlo s návrhom, ktorý...

Boris Valábik má toho dosť: Oficiálne končí na…!

Boris Valábik v roku 2017 oficiálne ukončil aktívnu hokejovú...

POLÍCIA zadržala známeho slovenského rapera: V aute mal mať…!

Nedávno zadržala polícia slovenského rapera Karla, ktorý mal pri...

Plačková má smolu: Na letisku ju opäť odchytila POLÍCIA!

Zuzana Plačková si len pred pár dňami mohla spolu...