Lucia (33) zabila svojho manžela Tomáša (†35): Do basy NEPÔJDE!

Dátum:

Počas uplynulého víkendu šokovala celé Slovensko vražda 35-ročného Tomáša z Dubnice nad Váhom, ktorý zomrel rukou jeho manželky Lucie (33). Dvojica mala byť v čase tragédie vo svojom byte aj s ďalším mužom, pričom k aktu došlo pod vplyvom alkoholu.

V sobotu (9. apríla) zasahovali záchranné zložky v jednom z bytov v Dubnici nad Váhom, kde malo najskôr dôjsť k fyzickej a slovnej potýčke medzi manželmi a neskôr sa tu mali pobiť dvaja muži. Následne obvinená prešla do kuchyne, kde vzala nôž a bodla ním svojho manžela do hrudníka. Ten napriek okamžitému zásahu privolanej RZP na mieste zomrel. Na sociálnych sieťach sa takmer okamžite začali kopiť šokujúce komentáre, že Lucia mala byť svojim partnerom dlhodobo týraná, čo však absolútne odmietali známi zavraždeného muža.

Ako sa napokon ukázalo počas rozhodovania o väzbe na Okresnom súde v Trenčíne, mladá žena mala byť skutočne obeťou fyzického násilia. Obvinená prišla do budovy značne rozrušená a s plačom opakovala, že jej je ľúto, čo sa stalo, no v osudnú noc iba bránila kamaráta. Súd napokon rozhodol, že Lucia do väzby nepôjde, voči čomu podala prokurátorka sťažnosť.

Ako uvádza portál Pluska, podľa právneho zástupcu obvinenej mala žena dva roky znášať fyzické útoky zo strany nebohého, o čom svedčí aj oznámenie na polícii, riešené v Dubnici nad Váhom: „Náramok nedostane, musí sa hlásiť na základe rozhodnutia probačného úradníka tak, ako jej bude nariadené a má zákaz požívania alkoholu, návykových látok a tiež zákaz opustenia Slovenskej republiky. Sama priznala skutok, aj to, že to urobila v afekte a v dlhodobejšom násilnom prostredí zo strany manžela. Vyviedol ju z miery útok na ďalšieho muža, ktorý bol prítomný v byte a nevie vysvetliť prečo, ale zrazu mala v ruke nôž.“

Pre portál Pluska sa napokon vyjadril aj Luciin otec, ktorý obeť označil za dobrého chlapa, pokiaľ nepil. Ako uviedol, jeho dcéru mal zbiť v minulosti tak, že bola úplne čierna, pričom pod krk mal chytiť aj jeho svokru. „Záznam o napadnutí by mal byť aj na polícii. Často ju bil. Už pred manželstvom to bolo zlé, v lete budú dva roky, čo sú manželia. Keď sa to stalo, dcéra mi hneď volala,“ povedal otec Lucie.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Zdroj: Pluska | Foto: FB/T.J., T.Š.J.

Dora
Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Slovenský spevák priznal ROZVOD: Hneď zbalil známu speváčku!

Úspešný spevák, ktorému sa nielenže podarilo prebojovať medzi finalistov...

Slovenská športová legenda KONČÍ: Emotívna rozlúčka plná sĺz!

Slovenský futbal sa v sobotu niesol v znamení lúčenia,...

TRAGÉDIA v Modre: O život prišiel mladý muž († 28)!

K veľkej tragédii došlo v sobotu v popoludňajších hodinách...

Založí si rodinu? Bezdeda priznal smelé plány s 22-ročnou priateľkou!

Nestarnúci spevák Tomáš Bezdeda už roky priznával, že túži...