Bývalá farmárka Lucia Mokráňová (25) vždy žila zdravým životným štýlom a strava bola pre ňu veľmi dôležitá. Akoby nie, keď sa živí ako fitness trénerka. No jej váha rapídne klesla a fanúšikovia sa boja o jej zdravie.

Usmiata brunetka zamakala na sebe dvojnásobne a schudla desať kíl. Nikdy nebola považovaná za ženu kyprejších tvarov a tak bolo šokujúce, keď sa Mokráňová rozhodla znížiť svoju váhu. No klebety o anorexií rozhodne popiera. ,,Nie som chorá, len sa o seba starám,“ uviedla na sociálnej sieti.

Ženám odporučila sa zdravšie stravovať, obmedziť sladkosti a predovšetkým viac sa hýbať. Lucia taktiež prezradila, že funguje na tzv. sacharidovej diéte, keď je jeden deň úplne bez sacharidov a na druhý deň ich má vo väčšom množstve. Je to dobré, aby si telo zvyklo na striedanie, lebo ak to nenastane, zlenivie a nespaľuje kalórie. To isté platí aj v cvičení, aj v ňom občas treba nejaké výkyvy,“ vysvetlila pre plusku.sk, skúsená trénerka. Mokráňová trénuje každý deň a cvičí predovšetkým so svojím priateľom.

https://www.instagram.com/p/BLgTyPfhRcl/?taken-by=luciamokranova

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: instagram.com, facebook.com