Účasť Roberta Fica v jojkárskej politickej relácii vyvolala búrlivé diskusie medzi politikmi i občanmi. Jeho nepríjemné reakcie na otázky moderátorky sa najnovšie rozhodla okomentovať aj europoslankyňa a členka koaličnej strany SaS.

V poslednej epizóde politickej relácie Na hrane sa stali hosťami expremiér Robert Fico a súčasná ministerka spravodlivosti Mária Kolíková. Debata bola v niektorých momentoch poriadne vyostrená, keďže sa téma rozhovorov týkala aj vyšetrovania vysokopostavených policajtov.

Moderátorka Jana Krescanko Dibáková mala čo robiť, aby získala aspoň niektoré relevantné odpovede od predsedu strany Smer-SD. Podľa jej slov sa už príchod politika do štúdia niesol v negatívnom duchu, keď utrúsil pár uštipačných poznámok.

K diskusií na obrazovkách televízie JOJ sa najnovšie vyjadrila aj europoslankyňa Lucia Ďuriš Nicholsonová, ktorá pozorne sledovala celú reláciu. „Videla som Na hrane, jedno z posledných Róbertových vystúpení. Fico je jeden prepitý, strachom prežratý zúfalec na konci so silami aj s nádejami. A Kolíková je kráľovná,“ otvorene napísala na sociálnej sieti.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: FB/Lucia Ďuriš Nicholsonová  |  Foto: FB/Lucia Ďuriš Nicholsonová, YT/HNtelevízia