Lucia Kubišová bola jednou z bojovníčok s nadbytočnými kilogramami, pričom jej príbeh mohli diváci vidieť v relácií Extrémne premeny Slovensko. Pod taktovkou Maroša Molnára si prešla náročným rokom, ktorý bol plný prekážok v podobe zdravotných problémov. To ju však nepoložilo, dokonca zabrala v tréningoch ešte viac.

42-ročná žena v minulosti trpela veľkou nadváhou, keďže ručička na váhe jej ukazovala alarmujúcich 139 kilogramov. Jej zdravotný stav bol vážny nielen v dôsledku obezity, ale lekári jej zároveň diagnostikovali sklerózu multiplex. V priebehu cvičenia tak nie raz cítila brnenie v rukách alebo v nohách.

Nepríjemná diagnóza však dvojnásobnú matku motivovala k lepším výsledkom, keďže nechce skončiť na invalidnom vozíku. Počas roka sa jej vďaka veľkému odhodlaniu podarilo schudnúť 54 kilogramov. Nedávno dokonca podstúpila operáciu na odstránenie nadbytočnej kože, ktorá jej dopomohla cítiť sa ešte lepšie v svojom tele.

K rozsiahlej operácií sa vyjadrila aj na sociálnej sieti. ,,Niekedy aj tá plastická operácia urobí zázraky. A preto nezúfajte, všetko sa vždy dá vyriešiť. Pre mňa to bola dosť podobná operácia ako cisársky rez – obe deti som rodila tak, čiže som mala už dva za sebou. V nemocnici som bola 5 dní, na PN ďalších 10 a necvičila som asi mesiac. Kontroly som mala asi 3 v priebehu pol roka,” vysvetlila Lucia, pričom sa zverila do rúk MuDr. Martina Boháča.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Premenu Lucie si môžete pozrieť —TU—!

Zdroj: Facebook/Lucia Kubisova  |  Foto: Instagram/mbohac_aesthetic, Facebook/Lucia Kubisova