O kráse, šarme a se* appeale našej uznávanej make-up artistky Lucie Sládečkovej nemožno pochybovať. Bolo preto už len len otázkou času, kedy táto temperamentná televízna maskérka dostane ponuku na hereckú rolu. Želané sa stalo skutočnosťou a dnes si už Lucid môžete pozrieť aj v úlohe herečky vo videoklipe k skladbe The Way.

Marek Danko, alias Mark Dann je známy ako klavírny doprovod Dominiky Mirgovej, či rappera Kaliho. Singel The Way vydal ešte v júli 2017 a je to jeho producentský debut. Chytľavé tóny tanečnej novinky vyvolali u mnohých dojem, že skladba je dielom zahraničných tvorcov. Singel si dnes môžete vypočuť aj v rádiách, zatiaľ čo videoklip uzrel svetlo sveta len v týchto dňoch.

Sládečková spolu s modelom Miroslavom Čechom hrajú vo videoklipe zamilovanú dvojicu, ktorá si užíva život plnými dúškami. Autori snímky vsadili pri výbere hlavných hrdinov na správnu kartu. Lucia pôsobí po boku svojho atraktívneho hereckého kolegu očarujúco a spolu ladia ako dokonalý pár. Posúďte sami:)

Zdroj, Foto: YouTube