Lucia Kubišová mala okrem veľkej nadváhy na pleciach aj mimoriadne nepríjemnú diagnózu sklerózy multiplex. Počas roka pod vedením trénera Maroša Molnára v šou Extrémne premeny prešla obrovskou zmenou. Takto vyzerá sympatická blondínka dnes!

Lucia Kubišová sa prihlásila do Extrémnych premien s veľkou nadváhou, pričom mala 139 kilogramov. Napriek snom a dvom malým deťom sa nedokázala vzdať tučných jedál. Lekári jej navyše oznámili nepríjemnú diagnózu sklerózy multiplex a bolo otázne, či s takýmto zdravotným stavom zvládne premenu.

Lucia však zabojovala predovšetkým sama so sebou a premenu dotiahla na úžasných 85 kilogramov. Na záver si vypočula aj skvelú správu o tom, že sa jej vážna choroba zlepšila. Mamička sa tak konečne môže venovať veciam, o ktorých ešte donedávna len snívala.

Sympatická blondínka tak začala s turistkou, výletmi, dovolenkami a z najnovších videí, ktoré pridala len pred pár hodinami, je jasné, že si svoju postavu snov udržiava, a dokonca plánuje do Vianoc schudnúť na vytúžených 77 kilogramov. Držíme palce, Lucka!

Viac fotiek Lucky si pozriete >>> TU <<<

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: Facebook/Lucia Kubisova │ Foto: Facebook/Lucia Kubisova, Instagram/tvmarkizaofficial