Policajti kriminálnej polície KR PZ v Trnave majú na konte slušný úlovok. Iba pred pár dňami zadržali ženu, ktorá mala v Piešťanoch a okolí predávať dlhé roky tvrdé drogy, pričom doma u nej našli aj striekačku či príslušenstvo na distribúciu pervitínu.

Polícia Slovenskej republiky vykonala na základe vopred pripravených úkonov domovú prehliadku u Lucie R., ktorá mala v Piešťanoch a okolí predávať niekoľko rokov pervitín. Podľa vykonanej expertízy mala pri sebe žena v čase prehliadky metamfetamín, pričom podľa svedkov sa distribúcii drog venovala viac ako 5 rokov.

Žena bola na základe dôkazov obvinená z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi, a zároveň bol voči nej podaný podnet na väzobné stíhanie. Vzhľadom na obavu, že by mohla v trestnej činnosti pokračovať aj naďalej, bola Lucia R. z Piešťan eskortovaná do výkonu väzby, pričom jej hrozí 10 až 15 rokov odňatia slobody.

Zdroj: Polícia

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.

Zara
Šéfredaktorka, ktorej vášňou je písanie článkov a starostlivosť o chod magazínu. Nemá problém s akoukoľvek zaujímavou i potupnou témou, pretože žurnalistika je smer, ktorému sa chcela venovať od útleho detstva. Zn.: Vždy v centre diania s očami na stopkách! :)