Speváčka Lucie Bílá (51) je mnohonásobná slávica a úspešná umelkyňa. Ku úplnému šťastiu jej chýbala už len láska. Zdá sa však, že naplnenie prežíva momentálne aj v tejto oblasti, keďže ohlásila návrat ku svojmu ex.

Lucka Bílá má na konte množstvo úspešných koncertov, spokojných fanúšikov a ocenení Slávik. Hoci sama tvrdí, že mala na chlapov v živote šťastie a nič neľutuje, partner jej po rozchode s road managerom Radkom Filipim určite aspoň trošku chýbal. Zdá sa ale, že aj v oblasti lásky sa na tmavovlásku usmialo šťastie.

Aj keď len prednedávnom ohlásila rozchod so svojím šoférom Radkom kvôli množstvu pracovných povinností, nakoniec zrejme predsa len zvíťazilo srdce. Pred pár hodinami totiž oznámila na svojom Instagrame fanúšikom radostnú novinku: “Mením status na šťastná,” podelila sa o radosť. Komentár okorenila aj zamilovanou fotkou s Radkom, na ktorej sa bozkávajú. Fanúšikovia však tento jej krok predvídali a niektorí sa pochválili, že dvojicu videli naživo a všetko im bolo hneď jasné. Zaľúbená speváčka má tak opäť dôvod na široký úsmev.

Zdroj │ Foto: Instagram, Facebook