Obľúbená česká hudobníčka sa priznala, že v súčasnej dobe prežíva jedno z najšťastnejších období vo svojom živote. Za všetkým stojí jej nový urastený partner, s ktorým sa už stihla pochváliť svojim fanúšikom na sociálnej sieti. 

Nadaná speváčka s neuveriteľným hlasom, ktorej vlastné meno je Hana Zaňáková, žne jeden úspech za druhým vo svojom profesijnom živote a aj vo svojich 50. rokoch je stále žiadaná. Nielenže sa venuje spevu a vystupuje po celom Česku i Slovensku, venuje sa muzikálom, ale od roku 2010 je aj neodmysliteľnou súčasťou obľúbeného programu Česko Slovensko má talent, kde si zasadla do porotcovského kresla.

Počas svojho života mala viac dlhodobejších vzťahov, dokonca bola dvakrát vydatá, no obe manželstvá nakoniec skončili rozvodom. Sympatická čiernovláska má opäť ďalší dôvod na úsmev, za ktorým stojí jej nový partner. Lucie Bílá si dlhú dobu užívala slobodný život, no tomu je už momentálne koniec. Známa speváčka po dlhom období totižto opäť vhupla do vzťahu a po novom sa po jej boku objavuje výrazne mladší partner. Hudobná diva sa s urasteným objavom pochválila na svojom účte na Facebooku, kde napísala: “Áno. Mením svoj status. Som zadaná.” Jej novým priateľom je sympatický fitness tréner menom Radek, ktorého speváčka opísala ako milého a láskavého človeka.

Mnohí jej verní fanúšikovia jej na Facebooku zanechali krásne gratulácie k novému vzťahu a zároveň im popriali veľa šťastia. Vyskytli sa však aj takí, ktorí jej vytkli veľký vekový rozdiel medzi ňou a jej novou láskou. Už na prvý pohľad je však vidno, že populárna česká muzikantka žiari šťastím a to je to najdôležitejšie.

Zdroj | Foto: Facebook | Video: YouTube