Česká speváčka Lucie Bílá (53) nedokázala skryť dojatie, keď ju iba pred pár hodinami telefonicky kontaktoval jej partner Radek Filipi (36). Pohľadný svalovec mal totiž pre svoju lásku novinku, po ktorej charizmatická hviezda hudobnej scény prepukla v plač!

Česká superstar má doma poriadneho samca! Radek Filipi, dlhoročný partner Lucie Bílej, posledný rok poctivo trénoval na majstrovstvá sveta v benchpresse. Sympatický svalovec sa koncom júna kvalifikoval na silovú súťaž, aby sa iba pred pár hodinami mohol stať v Brazílii majstrom sveta! Nakoľko speváčka nemohla vycestovať do Južnej Ameriky spolu s ním kvôli pracovným povinnostiam, okamžite po získaní titulu ju kontaktoval prostredníctvom telefonátu.

Lucie pridala na sociálnu sieť autentické video, v ktorom jej partner oznámil radostnú správu, pričom od dojatia neudržala slzy. ,,Dievčatá, ten môj chlap vyhral!“ vyhlásila hrdá speváčka, ktorá v tom momente pripravovala charitatívny bazár v obci Otvovice. ,,Som na teba veľmi pyšná, láska moja,“ podporila svojho partnera česká hviezda. Gratulujeme!

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/radekfilipi, luciebila