Rozvodové konanie speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance trvalo takmer dva roky, pričom stále nie je oficiálne ukončené. Aj keď je dvojica oficiálne rozvedená, kameňom úrazu sú stále alimenty na dve maloleté deti.

Je to iba pár dní, čo sa Lucie Vondráčková stala rozvedenou ženou. Kým jej exmanžel Tomáš Plekanec je opäť šťastný po boku tenistky Lucie Šafářovej, s ktorou má už dcérku, speváčka by nemala mať po boku žiadneho muža.

Počas rozvodového konania sa mala stretávať s vrcholovým športovcom Tomášom Zonygom, no zrejme išlo len o krátky románik. O to viac dvojnásobná matka prekvapila svojich fanúšikov, keď zverejnila fotografie vo svadobných šatách, pričom je v obkolesení gratulantov.

K záberom, na ktorých je ženíchom herec a tanečník Zbyněk Fric, pridala iba krátky popis v znení: ,,Povedal áno.“ Lucie poriadne zmiatla svojich priaznivcov, avšak v tomto prípade išlo o natáčanie nového videoklipu k skladbe Ruže. Iba pár dní po tom, čo podpísala rozvodové papiere, sa tak opäť obliekla do snehobielych šiat a kráčala k oltáru.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: IG/lucievondrackovaofficial  |  Foto: IG/lucievondrackovaofficial, FB/Lucie Vondráčková