Rozvodová vojna prominentného páru Vondráčková & Plekanec prebieha už viac ako rok. Počas týchto mesiacov došlo k niekoľkým šokujúcim informáciám, pričom Lucie novým priznaním rozhodne zaklincovala obdobie, ktoré nepovažuje práve za to najšťastnejšie.

Lucie sa pred pár dňami rozhodla verejne prehovoriť o jej druhom tehotenstve, ktoré skončilo v 6. mesiaci potratom. Spoločne s manželom sa tešili na dcérku, ktorej dali meno Eliška, no zasiahla tvrdá rana osudu. Aj napriek tomu, že Vondráčková sa snažila na Plekanca vytiahnuť špinu, dnes priznáva, že má na rozchode aj svoj podiel viny.

Potrat ju totiž hlboko zasiahol, v dôsledku čoho bola v treťom tehotenstve veľmi úzkostlivá a rastúce bruško sa snažila všemožne schovávať. Po pôrode druhého syna Adama sa však jej úzkosti zo straty dieťaťa zhoršili, pričom nebola ochotná ho opustiť ani na pár hodín. Dnes si uvedomuje, že Tomáš tak išiel na druhú koľaj. ,,Viac by som ho zapojovala do chodu rodiny. Viac by po ňom chcela, aby mi pomáhal s chlapcami a potom by bol možno viac doma a ja by som nebola so synmi stále sama,“ priznala dvojnásobná mamička pre ahaonline.cz.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: ahaonline.cz  |  Foto: Facebook/Lucie Vondráčková, Instagram/lucievondrackovaofficial, YouTube