Lucie Vondráčková vrazila exmanželovi ranu pod pás: Na súde žiada o…

Dátum:

Oznámenie o rozpade vzťahu speváčky Lucie Vondráčkovej a hokejistu Tomáša Plekance mnohých prekvapilo. Nasledovali štipľavé odkazy cez média a citové vyjadrenia, v ktorých nevynechali ani ich dvoch synov. Ďalšie súdne pojednávanie však konečne prinieslo dohodu, no aj ďalší konflikt.

Tomáš Plekanec oznámil rozchod s manželkou začiatkom augusta v roku 2018. Od toho momentu začala vojna, ktorej sa nevyhli ani ich synovia Matyáš a Adam, pričom obrovským kameňom úrazu sa stali predovšetkým peniaze. Hokejista mal totiž počas ich manželstva zarobiť v NHL viac ako 11 miliónov eur. Speváčka si tak robila zálusk na poriadne veľký balík.

Po ťažkom období sa však exmanželia konečne predsa len na niečom dohodli. Speváčka získala byt na Kvačích v hodnote 25 miliónov českých korún (približne 938-tisíc eur), ktorý jej Plekanec ponúkal už na začiatku rozvodového konania. Údajne došlo k celkovému vysporiadaniu majetku, no problémom je stále vyživovacia povinnosť otca.

Športovec mal Vondráčkovej opäť ponúknuť 5 miliónov českých korún (približne 187-tisíc eur), štedré alimenty na ich dvoch synov i platenie krúžkov či školného. Česká speváčka v minulosti požadovala výživné viac ako 20-tisíc eur, no radikálne zmenila názor.

Na kanadskom súde mala požiadať o jednorázové vyplatenie 119 miliónov českých korún (4,5 milióna eur), pričom 68 mil. českých korún má byť kompenzáciou za stratenú kariéru, 51 mil. českých korún je na zabezpečenie synov do budúcna a 510-tisíc českých korún ako výživné pre rozvedenú manželku. K tomu sa majú pridať ešte alimenty pre synov, ktoré má určiť súd. Je tak zrejmé, že súdne pojednávanie bude pokračovať aj naďalej.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: blesk.cz  |  Foto: IG/lucievondrackovaofficial, FB/Lucie Vondráčková

Nikol S
Redaktorka zameraná predovšetkým na šoubiznis s cieľom nájsť tie najžhavejšie témy. Ponúknuť čitateľovi najčerstvejšie informácie je jej prioritou.

Zdieľať článok

Populárne články

Viac takýchto článkov
Podobné články

Pozor na obľúbenú kozmetiku pre deti: Hrozia kožné infekcie!

Úrad verejného zdravotníctva na svojej oficiálnej webovej stránke upozorňuje...

Vašek z Luneticu zrazil chodca: Šokujúce detaily z tragickej nehody!

14. mája bol člen českej kapely Lunetic účastníkom tragickej...

Nepríjemný šok pre Pročka: Reklamné pútače mu posprejovali nápisom…!

Bývalý zabávač bol odjakživa zvyknutý na tvrdú kritiku zo...

Vláda konečne schválila balík pomoci: Túto sumu dostanú rodiny!

Balík pomoci pre rodiny vyvolal v posledných dňoch ostré...