Intenzívne medializovaná svadba Martina Jakubca a Božanky mala dvojici zaručiť dobré kšefty počas vianočných sviatkov. Dostali totiž niekoľko exkluzívnych ponúk, pričom organizátori sľubujú návštevníkom nezabudnuteľnú šou. Kritika ľudí je však taká silná, že mladomanželia zrejme prídu o poriadne pekné zárobky.

Nie je to ani týždeň od avizovanej udalosti v Piešťanoch, kde má na vianočných trhoch vystúpiť Martin Jakubec a zrejme aj jeho manželka Božanka. Mnoho ľudí však z tejto informácie nebolo nadšených, a dokonca údajne uvažujú aj nad petíciou proti koncertu. Pod reklamným plagátom sa tak kopia stovky negatívnych komentárov.

Takmer rovnaká situácia nastala aj v Kežmarku, kde mali mladomanželia taktiež vystúpiť na vianočných trhoch. Tlak zo strany Kežmarčanov bol však tak silný, že prišlo k nečakanému zvratu. ,,Vystúpenie speváka Martina Jakubca a speváčky Božanky Mestské kultúrne stredisko zrušilo. Vedenie strediska momentálne pracuje na príprave náhradného programu,“ uviedla pre plusku.sk hovorkyňa mesta, Zuzana Šlosárová.

Spevák známych “evergreenov“ však toto rozhodnutie nemieni nechať len tak. Aj zo zrušeného koncertu chce vytrieskať, čo sa len dá. ,,Máme riadnu zmluvu o účinkovaní, ktorá hovorí, že vystúpenie sa stáva záväzným pre obe strany v prípade potvrdenia objednávky. Znamená to, že ak sa nedostavím ja, platím mestu. Ak mesto zruší mňa, platiť mi bude plný honorár,“ zareagoval Jakubec.

Zdroj: pluska.sk  |  Foto: Facebook/Martin Jakubec, Pixabay