Je všeobecne známe, že slovenská herečka Dorota Nvotová (36) miluje cestovanie a spoznávanie cudzích krajín sa stalo jej vášňou. Zrejme aj to je jeden z dôvodov, prečo jej stroskotalo tretie manželstvo. Z reakcií ľudí je však viac ako sklamaná.

Nvotová je považovaná za svetobežníčku, ktorá si pred pár rokmi založila rodinu. S tretím manželom Martinom Luteránom (45) bola päť rokov, pričom spoločne vychovávali 5-ročného syna Filipa. Bohužiaľ, manželská kríza skončila rozchodom. Herečka túto informáciu potvrdila, pričom priznala, že žiadosť o rozvod je už podaná na súde.

Dorota sa tak bude po tretíkrát rozvádzať. V minulosti sa totiž vydala za lídra kapely Slobodná Európa, Miroslava Lábela prezývaného Whisky. S ním tvorila pár päť rokov a následne stretla Brita Johnyho Rowetta, s ktorým však vydržala iba rok. Martin Luterán je tak jej tretím manželom.

Herečka je však prekvapená, že ju ľudia odsudzujú a venujú jej iba slová plné kritiky a urážok. „Všetci sa rýpu v tom, že Nvotová bola už trikrát vydatá. Že to je veľa. Mám 36 rokov, od tých šestnástich – sedemnástich randím. Je za dvadsať rokov nenormálne mať tri vzťahy? Nie, nie je… Ak by som s tými ľuďmi nebola zobratá, tak to nikto nerieši! Ako možno odsudzovať to, že niekto chce ísť do toho naozaj a s dobrou vierou, že je to navždy? Ale vyjdem z toho vlastne ako “čubka“, ktorá strieda chlapov!“ povedala Nvotová v rozhovore pre markizácku reláciu, Reflex.

Prvé manželstvo – Miroslav Lábel – 5 rokov

Druhé manželstvo – Johny Rowetta – 1 rok

Tretie manželstvo – Martin Luterán – 5 rokov

Zdroj: markiza.sk  |  Foto: Facebook/Dorota Nvotová, YouTube