Facebook tento rok informoval svojich užívateľov o novinke, ktorú plánuje v blízkej budúcnosti zaviesť. Ide konkrétne o reklamu, ktorá sa začne užívateľom zobrazovať v Messengeri. 

 

Z tejto ohlásenej novinky si nikto ťažkú hlavu nerobil no zdá sa, že Facebook si z ľudí nerobil srandu a reklamy v Messengeri naozaj zaviedol. Niektorí užívatelia totiž začali ohlasovať, že sa ich novinka dotkla a nepovažujú ju za pozitívnu.

Facebook v poslednej dobe začína robiť čoraz viac krokov, ktorými odstrašuje svojich používateľov. Najprv to bol Prieskumník, ktorý naštval tisíce ľudí a teraz sú to reklamy. Už v januári tohto roku bola zavedená v Thajsku a Austrálii, no tento mesiac sa objavila aj na Slovensku.

Reklama sa na nás valí z každej strany, no môžete sa pripraviť, že čoskoro sa môže objaviť aj vo vašom Messengeri. Zatiaľ ju ohlásilo len niekoľko používateľov, ktorí sú, ako sa zdá, v testovacej skupine. Ak sa zavedie v plnej verzii a zasiahne všetkých užívateľov, negatívne reakcie na seba nenechajú dlho čakať. Ako ste na tom vy? Zobrazuje sa reklama už aj vám?

Zdroj: pc.zoznam.sk | Foto: Facebook