Snáď každá matka chce pre svojho potomka to najlepšie. Je v záujme dieťaťa, aby bol rodič dostatočne zodpovedný a postaral sa o pestrú stravu pre maloletého, ktorý je stále vo vývine. To však zrejme nie je prípad ženy, ktorá podľa verejnej mienky koná sebecky.

Gloria Zasso sa už ako 12-ročná stravovala ako vegetariánka a v priebehu rokov sa stala vegánkou. Rovnakým životným štýlom žil aj jej manžel Thomas, pričom sa im pred dvoma rokmi narodil syn Isaac. 30-ročnú ženu však tesne po pôrode začali trápiť bolesti v kĺboch a lekári jej nakoniec oznámil, že trpí artritídou.

Súčasťou liečby však boli lieky, ktoré sa používajú aj pri chemoterapií, čo Gloria odmietla. Začala študovať všetko okolo svojej diagnózy, pričom zistila, že vegánska diéta jej vôbec nepomáha. Na internete našla tzv. ,,mäsožravú“ diétu, ktorá zlepšila jej zdravotný stav. Ku konzumácií mäsa sa nakoniec pridal i manžel, a dokonca aj ich 2-ročný syn.

Isaac na raňajky jedáva surový stejk, obed zahŕňa jahňacie plece a na večeru konzumuje opäť varené mäso. Ovocie je iba zriedka súčasťou jeho jedálnička, pričom zeleninu neje vôbec. Ide o vážne zlyhanie zo strany rodičov, na čo upozornili aj ľudia a dovolávajú sa reakcie úradov. K rozhodnutiu matky kŕmiť syna iba mäsom sa vyjadril aj výživový poradca, ktorý upozornil, že dieťa je vo vývoji a neprijíma žiadnu vlákninu.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Instagram HITKY_SK plný pikošiek! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: mirror.co.uk  |  Foto: Instagram/shanyaraleonie