Ak patríte medzi tých, ktorí používajú sociálnu sieť Facebook na dennom poriadku, tak sa pripravte na poriadne veľkú zmenu. Kompetentní sa totiž rozhodli zaviesť novinku, ktorá ihneď vyvolala veľkú vlnu kritiky medzi užívateľmi.

Ráno ste zapli Facebook a kontrolovali si príspevky od priateľov, ale aj lajknutých stránok, ktoré sa vám dali pekne chronologicky zoradiť. Boli ste v obraze, pohotovo ste sa mohli zapojiť do diskusií či zazdieľať článok, ktorý vás zaujal. Všetkému je však koniec a na nástenke sa po novom zobrazujú už iba príspevky od vašich priateľov, či sponzorované reklamy. Ak si chcete pozrieť príspevky stránok, ktoré máte lajknuté, musíte sa prepnúť do Prieskumníka, kde vám ich však Facebook ponúkne v poprehadzovanom poradí a často sa nové striedajú s tými starými.

Prieskumník má ikonku bielej raketky v ružovom krúžku a v počítačoch ho nájdete na ľavej strane, hneď navrchu.

V mobiloch je vyobrazený taktiež ako raketa a nachádza sa v dolnej časti obrazovky.

Ak nechcete zmeškať dôležité a aktuálne informácie zo spravodajstva či šoubiznisu, stačí, ak navštívite našu stránku na Facebooku: https://www.facebook.com/hitkysk/, nastavíte sa na políčko “Sledované” a tam zakliknete zapnutie upozornení.

Reakcie užívateľov

“Neviem či je horšie, že sa mi na hlavnej stránke nezobrazujú príspevky olajkovaných stránok alebo že sa mi v prieskumníku zobrazujú príspevky úplne náhodnych stránok, ktoré som nikdy nelajkol.”

“To čo spravili za pi*ovinu? Ja na svojej nástenke nemám žiadne príspevky, musím kliknúť až na ten prieskumník a to je pekná p***vina. Nie sú tam všetky príspevky a väčšina je aj tak stará vyše 24 hodín!”

Zdroj: Facebook | Foto: Facebook

Hľadáte (novú) PRÁCU?
Kliknite na pracovný portál NovýJOB.sk

Každý deň množstvo nových a skvelých pracovných ponúk.