Herečka Lujza Garajová Schrameková je známa svojou úprimnosťou a zmyslom pre humor. Diváci ju mohli zaregistrovať v seriáli Naši a Panelák, čím sa stala jednou zo stabilných tvárí televízie JOJ. Zdá sa však, že obľúbená herečka je za každú srandu, keď tým spraví radosť svojím deťom.

Keďže je Lujza skutočne vtipná herečka a stand-up komička, diváci si ju veľmi obľúbili aj z dôvodu, že nemá ani najmenší problém hovoriť o svojich verejných trapasoch. Nedávno však brunetka prekvapila informáciou, že v období, kedy bola na materskej dovolenke, si oholila celú hlavu!

Dôvodom mal byť jej synček, ktorý sa mal dať ostrihať, no bez plaču a kriku to, bohužiaľ, nešlo. Známa herečka však neváhala, zobrala si holiaci strojček a za pár minút sa zbavila svojich krásnych hnedých vlasov. Nápad, ktorý jej syna upokojil, sa však celkom nestretol s pochopením. V šoku bol predovšetkým jej manžel, ktorý sa po príchode z práce domov nestačil diviť.

Garajová však brala tvrdú kritiku s nadhľadom, a dokonca aj vďaka chlapčenskému vzhľadu získala rolu v seriáli Divoké kone, ktorý jej otvoril dvere v naštartovaní televíznej kariéry. Bláznivý nápad dvojnásobnej mamičky bol tak nakoniec správnym krokom.

Zdroj: Facebook/Lujza Garajová Schrameková  |  Foto: Facebook/Lujza Garajová Schrameková, Facebook/Naši, joj.sk