Šoubiz Lukáš a Heňo si za chrbtom podali farmárky: Tvrdý náklad na ich...

Lukáš a Heňo si za chrbtom podali farmárky: Tvrdý náklad na ich výzor!

Nerozlučná dvojica Lukáš a Heňo pred kamerami „zotreli“ nielen farmárky, ale aj väčšiu časť ženskej populácie, keď si na mušku vzali ranné dámske rituály. Kým kúpeľnové zrkadlo pre týchto mužov predstavuje nanajvýš zvláštny, ľahko rozbitný predmet, pre mnohé dámy ide o jednu z najpotrebnejších príslušenstiev života.

Lukáš Stanislav a Henrich Kuľko svojim vzácnym farmárkam nič nedarovali, keď si posvietili na ich vizáž. Aj keď sú s Katkou Pohančaníkovou, Xéniou Gregušovou a Annou Fiačanovou v silnej koalícii proti ostatným farmárom, v súkromnom rozhovore ich svojimi posmeškami celkom potopili. „To ja keby bol žena a vstávam o hodinu skôr kvôli tomu, aby som sa namaľoval, tak ma trafí šľak. A toto tam robiť každé ráno.. A podprsenky, samé klamy, chápeš, vypchávky, farby… Si zober, že aká je to haluz, že ženy sa maľujú. Kto sú.. Len klauni sa maľujú, nie!?“ vtipkovali na adresu šikovných farmárok Lukáš s Heňom.

Martin Šmahel sa však v relácii X-tra priklonil práve k ich názoru: „Ideme si z toho možno robiť srandu, ale sčasti s nimi súhlasím. Ja mám naozaj rád prirodzenú krásu a pre mňa je krásna žena tá, ktorá nemusí byť namaľovaná,“ poznamenal moderátor. Jeho hosť Jakub Zitron Ťapák však naopak so šminkami problém nemá. „Nie všetky ženy nenamaľované sú tak krásne, ako keď sú namaľované. Dievčatá sa chcú páčiť, ja si myslím, že trend sme udali my. Lebo nejakým spôsobom ony sa chcú páčiť nám,“ oponoval mu Zitron.

Komik je presvedčený o tom, že keď sa žena nalíči, tak sa z psychologického hľadiska cíti lepšie: „Akonáhle máš lepšiu energiu a lepší pocit zo seba, tak ho šíriš ďalej do sveta. Vieš, aký by Erik mohol byť dobrý človek, keby sa maľuje ráno hodinu?“ uzatvoril tému s potmehúdskym úsmevom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: farma.markiza.sk | Foto: IG/ farma.markiza

Exit mobile version