Lukáš Adamec, jeden z najúspešnejších domácich interpretov, má na svojom konte hity ako Horúca láska či Tancuj mi. 35-ročný Košičan aktuálne prichádza s romantickou novinkou Áno, rozumiem, v ktorej sa vypísal zo svojich pocitov.

V roku 2011 si získal priazeň fanúšikov v druhej sérii šou Česko Slovensko hľadá Superstar sympatický spevák Lukáš Adamec, ktorý od výhry titulu vydal už viacero úspešných hitov. Len pred pár hodinami pritom zverejnil čiernobiely videoklip ku skladbe Áno, rozumiem z albumu Na lepšie časy, kde si zahrala čokoládová modelka Juliana Adakoto.

„Chcel som napísať pieseň o tom, ako získavam ženu, po ktorej veľmi túžim, ale už ma pozná a vie, kto som. Na to postačilo predstaviť si, že nie som so svojou priateľkou. Pri písaní tohto textu som si uvedomil, že nie som ľahký oriešok a že už mám niečo za sebou, a niečo si ťahám aj so sebou. Isto sa do tohto pocitu vedia vcítiť mnohí a možno aj mnohé…. Odkaz je jasný, láska nepozná prekážky a treba za ňou ísť,“ približuje Lukáš Adamec posolstvo piesne.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<

Foto: IG/lukyadamec, stanatop