Jeden z najúspešnejších slovenských spevákov, ktorý na sociálnych sieťach, koncertných pódiách i v televízii vždy srší dobrou náladou, priznal nečakané problémy. Lukáš Adamec totiž fanúšikov prekvapil priznaním, že koncom uplynulého roka siahol na dno svojich síl.

34-ročný rodák z Košíc počas uplynulého víkendu vystrašil všetkých svojich priaznivcov, keď sa im prihovoril prostredníctvom Instagramu a uviedol, že po strete so srnou ostalo jeho vozidlo celkom zdemolované. Lukáš Adamec mal so sebou v aute aj deti, no nikomu sa, našťastie, nič nestalo. Trpké obdobie však spevák prežil aj uplynulý rok, kedy si siahol na dno svojich síl potom, ako vláda obmedzila možnosť koncertovania a stretávania sa.

„Zo začiatku som to zvládal naozaj ťažko, potom už trošku lepšie. V novembri som zažil emočné aj psychické dno. Pomohol som si športom a zodpovednejším životom,“ prezradil v rozhovore pre portál diva.sk. Lukáš zároveň uviedol, že z pocitu bezmocnosti ho dostal nielen šport, ale aj pomoc odborníkov. „Vyhľadal som tiež odbornú pomoc, za čo sa vôbec nehanbím. Práve naopak. Zvládol som to, bolo to ťažké, ale vo všeobecnosti mi najviac pomohol fakt, že som sa k tomu celému postavil zodpovedne,“ dodal úspešný hudobník.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj: diva.sk | Foto: IG/stanatop, lukyadamec