Po skončení reality show Farma, kde Lucia Gachulincová alias Lula účinkovala, nezaháľala a naplno rozbehla biznis so svojim menom. Okrem toho, že napreduje predajom vlastných rias a natáčaním nových videí na YouTube, objavuje sa v poslednom čase i v hudobných videoklipoch. Zdá sa, že aj tentoraz je hlavnou postavou jedného z nich, ibaže nie sama!

 

Už dlhší čas sa na jej Instagramovom profile objavoval nový se*y krásavec, ktorému patrí titul III. vicemister súťaže Supranational 2017 a zároveň Najlepšie telo 2017 a Muž roku 2011, Michal Gajdošech. Spolu s ním natočila horúce scény priamo z jej domácej spálne, za ktorými však viacero fanúšikov vidí nielen pracovné ale i reálne intímne puto.

Lula má oblečené iba čierne nohavičky a biele tielko, zatiaľ čo jej partner odhodil tričko a pritisol sa k nej vyšportovaným telom. Na šteklivej snímke ju drží za zadok a vzájomne sa na seba usmievajú. V ďalšom krátkom videu zase exfarmárka kráča v miestnosti, čo pripomína klub, až kým stretne svojho fešáka a začnú sa vášnivo bozkávať.

V rozhovore pre pluska.sk ale i v komentároch pod fotkou Michal priznal, že sa častokrát stretáva so škatuľkovaním jeho osoby ako homose*uála, čo však nie je pravda: „Ľudia majú predsudky a automaticky keď vidia, že sa muž o seba stará, hneď ho zaškatuľkujú. Aj mne komentujú fotky, že vyzerám ako homose*uál, ale už si z toho nič nerobím.“ Preto to vyzerá, že párik môže byť skutočne horúcou novinkou slovenského šoubiznisu!

Záber posteľovej scény >>>TU<<<

 

Zdroj|Foto|Video: Instagram, streamable.com