Lucia Gachulincová, ktorá sa dostala do povedomia verejnosti vďaka účinkovaniu v ôsmej sérii reality šou Farma, nazaháľa s verejným prezentovaním sa ani rok a pol od uvedenia šou. Tentokrát si mladá brunetka pripravila pre svojich fanúšikov skutočne neštandardné video, v ktorom ich necháva nahliadnuť poriadne ďaleko!

24-ročná hviezdička z reality šou, ktorá sa venuje podnikaniu s mihalnicami, si po skončení Farmy 8 rozbehla celkom slušnú kariéru aj na Instagrame. Lulu momentálne sleduje takmer 70 000 fanúšikov, ktorým denne ukazuje momenty zo svojho života, prípadne ich upovedomuje o svojich názoroch na rôzne situácie.

Tentokrát sa mladá influencerka rozhodla podeliť s fanúšikmi o momenty zo zákroku, kedy jej v centre estetickej medicíny zväčšovali pery. Ako sama priznala, prvýkrát si ich nechala napichať približne pred piatimi rokmi, kedy však s výsledkom nebola spokojná. Práve z tohto dôvodu sa pred dvoma rokmi rozhodla vyskúšať nechať si zväčšiť hornú aj dolnú peru, v čom pokračuje dodnes. Dali by ste sa na to aj vy?

https://www.youtube.com/watch?v=FVuVsCC8WlQ

Foto: Instagram/llnzz | Video: YouTube