Veľa ľudí im neverilo, že to spolu zvládnu aj po tom, ako opustia Farmu, no ako sa zdá, opak je pravdou. Lula spolu s Davidom posledné dni nerobia nič iné, len pridávajú spoločné zaľúbené fotografie na sociálne siete.

David si už čoskoro zmeria svoje sily s Mirom vo finále Farmy, no zatiaľ si užíva prítomnosť svojej veľkej lásky, ktorú spoznal práve vďaka súťaži. Ako sa zdá, zaľúbenci to spolu myslia naozaj vážne, pretože na Lulinom prste sa objavil nádherný zásnubný prsteň. Dvojica to pred svetom zjavne netají, pretože Lula k najnovšej fotke na Instagrame zanechala veľavravný odkaz: „Každú jednu sekundu, každú jednu minútu, hodinu, dni, roky, život, všetko chcem stráviť po jeho boku…. viac než najviac ťa milujem ❤️ som šťastná, že ty to vieš, ostatní ma nezaujímajú. ?“

Okrem toho sa dvojica rozhodla začať svoju kariéru aj na youtuberskej scéne. Natočili prvé spoločné video, v ktorom Lula ukázala prsteň a David ju nazval svojou nastávajúcou nevestou. Takže vyzerá to tak, že čoskoro budeme počuť svadobné zvony. :-)

Lula spolu s Dávidom rozbieha kariéru aj na YouTube

Foto/Video: Instagram, YouTube