Uplynulý víkend odštartovala TV Markíza v spolupráci s TV Nova dlho očakávanú šou Česko Slovensko hľadá Superstar 2018. Talentová súťaž patrí medzi tie najpopulárnejšie vo svete, pričom výherca sa môže okrem prestížnych cien tešiť aj na popularitu a množstvo fanúšikov. 

Je tomu iba zopár týždňov, čo Lucia Gachulincová a Dávid Buška, súťažiaci zo šou Farma 8, oznámili verejnosti svoj nečakaný rozchod, pričom ešte zopár dní pred ním sa objavili v prvých záberoch k šou Superstar 2018. Fanúšikovia exfarmárskej exdvojice zostali v nemom úžase, nakoľko im nebolo zrejmé, či sa rozhodli pre spevácku kariéru, moderátorskú dráhu alebo sa prišli medzi súťažiacich iba ukázať.

Všetko však ozrejmila prvá epizóda šou, po ktorej ostalo jasné, že Lula a Dávid boli podporiť svojho známeho Jakuba Pružinského. Ten sa zúčastnil castingu na ďalšiu československú Superstar, pričom pred porotou sa predviedol s trémou, ktorú musela krotiť speváčka Katka Knechtová.

Okrem toho, že farmári sprevádzali výrazného mladíka na úvodných konkurzoch, Lula iba pred pár dňami zverejnila na svojom Instagrame video, v ktorom si s Jakubom neváhala zanôtiť a zatancovať na legendárnu skladbu z filmu Hriešny tanec. Tušili ste, že Lula má v sebe ukrytú aj takúto umeleckú stránku? 🙂

Zdroj: Instagram