Vďaka poslednej ôsmej sérii markizáckej reality šou Farma sa zviditeľnilo hneď niekoľko farmárov, ktorí sa začali aktívne prezentovať na sociálnych sieťach a zo svojej “slávy” chcú vyťažiť čo najviac. Jednou z nich je aj temperamentná Lula Gachulincová, ktorá si na statku dokonca našla aj lásku.

Vedeli ste však, že Lulina sesternica je známou modelkou, ktorá zbiera jeden úspech za druhým nielen na Slovensku, ale predovšetkým v zahraničí? Reč je o sympatickej Alexandre Gachulincovej, ktorá si žije svoj veľký sen. Exkluzívne pre Hitky poskytla rozhovor, v ktorom sa vyjadrila nielen k svojim úspechom, ale aj k vzťahu so svojou sesternicou Lulou.

Ako ste sa dostali k modelingu a čo Vás k tomu viedlo?

V rádiu som zachytila, že sa uskutoční casting na Elite Model Look a tak som skúsila šťastie. Vždy som sa chcela stať modelkou, asi ako každá baba, no potom ma to nejako prestalo lákat. No našťastie to vystrelilo a teraz sa venujem niečomu, čo ma skutočne napĺňa.

Prezraďte nám viac o Vašich doterajších úspechoch…

Čo sa týka editoriálov, boli to napríklad magazíny ako Vogue, Marie Claire, Bazaar, Tush, Amica, Vanity Fair. Predvádzala som pre Pradu, Johna Galliana, Burberry, Marni, Calvin Klein, Vivienne Westwood, Kenzo a mnoho ďalších.

Predpokladám, že kvôli práci veľa cestujete. Do ktorej krajiny sa vždy rada vraciate?

To je pravda, ako modelka som toho precestovala už dosť veľa, či už Paríž, v ktorom som kariérne vyrástla a mám pred ním rešpekt, ale aj New York, Miláno, Los Angels, Barcelona, Hamburg, Londýn, Kapské mesto, Brazília. Zároveň je dôležité podotknúť, že ako modelka nechodím do týchto miest na dovolenku, ale hlavne kvôli práci. Čiže ja to mám trošku prehodené ako ostatní. V zahraničí pracujem a domov na Slovensko chodím oddychovať.

V jednom článku som si o Vás prečítala, že ste rebelka. Prezraďte nám k tomu niečo viac, ako sa to vaše „rebelstvo“ prejavuje?

Hahaha rebelka. Hmmmm… som aj nie som. Je to asi mojou povahou. No stále sa vnímam ako normálna baba, ktorá je zo Slovenska a je nohami pevne na zemi. I keď hlavu a srdce mám v oblakoch. Ako každý človek mám však svoje zásady, nemám rada nespravodlivosť, mám svoj názor, nebojím sa vyjadriť svoj postoj, na nič sa nehrám. Často počúvam, že som hyperaktívna a šialená, no čím som staršia, tým sa viac ukľudňujem.

Čo hovoríte na účinkovanie Vašej sesternice Luly v reality šou a na jej nový vzťah s Dávidom? Už Vás aj zoznámila?

Áno, Lucka je moja sesternica. Ja inak vôbec televíziu nepozerám a ani som nevedela, čo je Farma. Lucka je však živel a samozrejme, som jej držala palce, dokonca sme jej s bratrancom poslali aj list, keďže sme jej to sľúbili a chceli sme ju potešiť a povzbudiť.

Jej účinkovanie ale nemám právo posudzovať, Farmu využila na zviditeľnenie svojej osoby, čo sa jej aj podarilo. Taktiež nejdem komentovať jej nový vzťah, nie je to môj život, ale jej, nech je šťastná s kýmkoľvek. Keďže som často v zahraničí, ešte nebol čas na zoznámenie, no prajem im veľa lásky a šťastia.

Foto: Instagram