Reality šou Farma 13 zaznamenala u divákov úspech, pričom mnohí s napätím sledovali vzťahy medzi súťažiacimi. Kým priamo na statku sa zrodilo zopár lások, na iných si „Amorov šíp“ počkal až po vypnutí kamier. 

Heslom posledného ročníka reality šou Farma bolo ‚Čakajte nečakané‘ a tento slogan sa nielen divákom, ale aj farmárom osvedčil nejedenkrát. Kým na statku došlo k viacerým prekvapujúcim situáciám, vo finále šou zaznel spev súťažiacej Stanky Klčovej, ktorá si zlízla kritiku za výrazne upravený zovňajšok.

Súťaž napokon celkovo vyhral 26-ročný Miroslav „Mesut“ Debnár, ktorý vo finále porazil súperov Evu Vajsovú a Dávida Horáka. Fandiť víťazovi Farmy prišli okrem rodiny aj bývalí súťažiaci a priatelia, pričom dvaja z nich k sebe mali mimoriadne blízko. Ako sa ukázalo, exfarmárka Luna, ktorá na statok vstupovala ako zadaná mamička dvoch detí, podľahla čaru Mesutovho kamaráta, pričom dnes tvoria pár!

Ako sa totiž ukázalo, šaman, ktorý ju čakal doma, podvádzal farmárku s 21-ročnou ženou, a tak dala toxickému vzťahu okamžitú stopku. Nikola Baleková sa napriek zlomenému srdcu vzchopila a ako sa ukázalo, dnes tvorí pár s Mesutovým kamarátom, manažérom a adminom jeho Instagramu Matejom Kubišom. „Nenájdete lásku, láska nájde vás. Má to niečo spoločné s osudom a tým, čo je napísané vo hviezdach,“ napísala neprehliadnuteľná hviezdička pod fotografiu s novým partnerom.

Pre horúce novinky SLEDUJTE náš Facebook! Nájdete ho >>>TU<<<

Zdroj | Foto: IG/nikolabalekova